Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Obieżyświat - Obieżyświat
Niezwykłe jezioro w Kazachstanie
poniedziałek, 23 lipca 2012 13:39

Kaindy, niezwykłe jezioro w Kazachstanie jest prawdziwą mekką dla nurków.

 
Efektowne skoki na Azorach
poniedziałek, 23 lipca 2012 13:24

W archipelagu portugalskich Azorów znajdują się wyspy, a raczej uskoki skalne, które są wykorzystywane przez śmiałków do skoków z dużej wysokości do wody.

 
Najbardziej zanieczyszczona rzeka świata
poniedziałek, 16 lipca 2012 15:28

Jaka rzeka jest najbardziej zanieczyszczona na świecie. Należałoby oczywiście przeprowadzić dokładne badania, ale z pewnością jedną z faworytek byłaby rzeka Ciliwung, która przepływa przez stolicę Indonezji, Dżakartę.

 
Porzucony bunkier z czasów zimnej wojny
piątek, 13 lipca 2012 13:14

Oto bunkier, który w czasach zimnej wojny był jednym ze stanowisk dowodzenia Układu Warszawskiego, położony na terenach dzisiejszej Mołdawii. Podobne konstrukcje znajdują się na Białorusi, Ukrainie, Rosji i w Azerbejdżanie.

 
Zanim ruszysz w bezdroża – vademecum off-roadowca
czwartek, 12 lipca 2012 08:16

Wybierasz się na wyprawę off-roadową? Pamiętaj, że podejmując to wyzwanie, sprawny samochód terenowy gwarantuje tylko połowę sukcesu. Druga część to ekwipunek. Upewnij się, że masz wszystko, co niezbędne, by w bezdrożach nie dać się zaskoczyć.

 
Wakacje z biurem podróży, czyli jak nie dać się oszukać
piątek, 06 lipca 2012 11:00

Nadeszły długo oczekiwane wakacje. Część  osób urlop zaplanowała już kilka miesięcy temu, część czeka na oferty last minute. Form spędzania wakacji jest bez liku. Jednak niezależnie od tego jaki rodzaj oferty wybierzemy warto zapoznać się z przysługującymi prawami.

 
Uwaga podróżujący po Francji
czwartek, 05 lipca 2012 10:15

Nowa ustawa weszła w życie we Francji. Odtąd kierowcy muszą wyposażyć swoje pojazdy w zestaw z alkomatem. Jeśli tego nie zrobią, otrzymają grzywnę.

 
Wieś na sprzedaż
czwartek, 05 lipca 2012 09:32

Marzy Ci się malowniczy zakątek w jednym z regionów Włoch na własność? Teraz masz okazję go nabyć. Za bagatela 2,5 miliona euro można kupić wieś w Toskanii.

 
Jak odkryć Francję w Warszawie?
wtorek, 03 lipca 2012 10:19

O tym, że Francja jest miejscem wyjątkowym nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy, kto choć raz spacerował paryskimi bulwarami lub miał okazję spróbować tradycyjnych specjałów potwierdzi, że klimat jaki tam panuje urzeka i zniewala. Na przestrzeni wieków kultura francuska rozpowszechniła się po całym świecie, kształtując i wyznaczając nowe kierunki i trendy.

 
Pływająca wyspa
czwartek, 21 czerwca 2012 13:44

Austriacka firma zaprezentowała plany stworzenia pływającej wyspy, która może przemieszczać się wedle upodobań osób znajdujących się na niej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 8